BEZPIECZENSTWO NA UCZELNIACH banner 1347x732px Ccb

Podczas meczu Czarnogóra-Polska trybuny będą zabezpieczone specjalną siatką

W stronę polskich piłkarzy tym razem nie powinny polecieć petardy ani żadne inne przedmioty. Organizatorzy niedzielnego meczu Czarnogóry z Polską zamontowali na stadionie w Podgoricy specjalne siatki.

Prezes angielskiej federacji krytykuje zachowanie kibiców na meczu z Niemcami

- Zachowanie części angielskich kibiców podczas meczu z Niemcami było niewłaściwe, rozczarowujące i nieokazujące szacunku - powiedział prezes angielskiej federacji piłkarskiej, Greg Clarke.

Kary dla Widzewa za race na meczu otwarcia. Jedna trybuna zamknięta

Wojewoda łódzki, prof. Zbigniew Rau zdecydował, że trybuna D, czyli "pod zegarem" podczas najbliższego, sobotniego meczu z Pelikanem Łowicz pozostanie pusta. Osoby, które mają karnet na znajdujące się tam miejsca na stadion nie będą mogły wejść.

El. MŚ 2018: Włosi pokonali Albanię w huku i dymie. Sędzia musiał przerwać mecz

Reprezentacja Włoch wygrała 2:0 z Albanią w grupie G eliminacji do mistrzostw świata 2018. Sędzia przerwał mecz w 57. minucie z powodu niebezpiecznego zachowania kibiców gości.

Sejm znowelizował ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych. Teraz Senat

Na czwartkowym posiedzeniu Sejm jednogłośnie uchwalił ustawę o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych w związku z organizacją piłkarskich mistrzostw Europy U-21 w Polsce.